LibreOfficeDev 25.2 Help
Selecteert of verwijdert de dubbele records uit de selectie. Het dialoogvenster voor dubbele records heeft verschillende opties.
Oriƫntatie: om aan te geven of er met rijen of kolommen moet worden gewerkt.
Kop: om op te geven of de geselecteerde gegevens tabelkoppen bevatten. Indien aangevinkt, worden de tabelkoppen (de eerste rij of kolom) genegeerd.
Items: toont de kopteksten voor de geselecteerde records. Als het selectievakje "gegevens bevatten headers" is aangevinkt, bevat het de koppen van de records, anders is het het rijnummer of de kolomnaam, afhankelijk van de oriƫntatie. De gebruiker kan de te vergelijken records selecteren/deselecteren. In de kolomkop bevat het een selectievakje om de status van alle records in de boomstructuurweergave te wijzigen.
Actie: om aan te geven of de dubbele records uit de gecontroleerde records in Items moeten worden geselecteerd of verwijderd.